منوهای نصب در پنل مدیریت

آموزش کاربری سامانه پوینتر – نسخه آمار و اطلاعات

0 دانشجو ثبت نام کرد

  همه روزه داده ها و اطلاعات فراوانی در بخش های مختلف سازمان تولید می شود که برخی از آنها بسیار با ارزش و برخی فاقد کاربرد هستند. از طرفی مدیران بدون اتکا به اطلاعات به روز و مربوط قادر به اتخاذ تصمیمات سریع و درست نمی باشند و از طرف دیگر حجم وسیع اطلاعات نیز باعث تاخیر در تجزیه و تحلیل و نهایتا تصمیمات مهم و اثر گذار خواهد شد. تا کنون ابزار ها و روش های فراوانی برای جمع آوری و تجزیه و تحلیل داده ها تولید و در دسترس سازمان ها قرار گرفته است اما یکپارچگی این ابزار ها و روش ها از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد.
  شرکت مدیریت روشمند، نسخه آمار و اطلاعات سامانه نرم افزاری پوینتر را که ابزاری برای هوشمندی کسب و کار به شمار می رود، در کنار نسخه های “استراتژی و ارزیابی عملکرد” و “کنترل پروژه و بودجه” توسعه داده که با هدف افزایش سطح آگاهی لحظه ای و بلند مدت مدیران نسبت به بخش ها و ابعاد گوناگون سازمان به یکپارچه سازی اطلاعات تمام بخش های سازمان در یک انباره داده می پردازد و نتایج حاصل از تجزیه و تحلیل این اطلاعات را به صورت داشبورد مدیریتی در اختیار تصمیم گیرندگان و هدایت کنندگان سازمان قرار می دهد.
  در این دوره قصد داریم شما را با فرم ها و ابزار های مربوط به نسخه “آمار و اطلاعات” آشنا کنیم و چگونگی فعالیت در هر بخش را بیاموزیم.
  لطفا به دقت، تمامی جلسات این دوره را دنبال کنید و سوالات خود را با عضویت در فروم تخصصی موجود در همین وب سایت از متخصصین شرکت مدیریت روشمند مطرح کنید.
  همچنین، استفاده از سامانه پشتیبانی مدیریت روشمند به آدرس support.raveshmand.com امکان پذیر می باشد.

  نقد و بررسی دوره

  N.A

  امتیاز
  • 1 ستاره0
  • 2 ستاره0
  • 3 ستاره0
  • 4 ستاره0
  • 5 ستاره0

  هیچ نقد و بررسی برای این دوره ثبت نشده است.

  دوره محدود
  • خصوصی
  • 10 روز

  جستجوی مدرس

  جدید ترین دوره ها

  پایگاه دانش روشمند

  پایگاه دانش روشمند به منظور تسهیم تجربیات علمی و کاربردی در استقرار نظام مدیریت استراتژیک، ارزیابی عملکرد و آموزش هایی نظیر فرآیندهای راهبری و کاربری راه حل های نرم افزاری روشمند و طراحی و توسعه داشبوردهای مدیریتی تشکیل شده است.

  پرمخاطب ترین دو ره ها

  محبوب ترین دوره ها

  افراد آنلاین

  هیچ کاربری آنلاین نیست

  کد گواهینامه

  Menu

  open all | close all
  کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت مدیریت روشمند می باشد.